Telewizja przemysłowa

Profesjonalny system telewizji przemysłowej to doskonała forma nadzoru i kontroli, będąc jednocześnie wartościowym elementem ochrony obiektu. Wykonywane przez nas instalacje zapewniają stały podgląd sytuacji na Twoim obiekcie, a już sama informacja „obiekt monitorowany” odstraszy większość potencjalnych intruzów.

 

Telewizja przemysłowa pozwala zarówno na bieżąco kontrolować za pomocą kamer co się dzieje na monitorowanym obszarze, jak i rejestrować mające tam miejsce wydarzenia. Korzyści jakie z tego wynikają trudno przecenić.

 

Zdalna kontrola pracowników – bez względu na to, czy przebywasz w firmie, czy nie, w dowolnym momencie będziesz mógł sprawdzić, czy wykonywana przez Twoją załogę praca spełnia Twoje wymagania. Sami pracownicy natomiast, mając świadomość, że mogą być obserwowani, pracować będą tak, jakbyś cały czas był na miejscu.

 

Niezawodne źródło informacji – zarejestrowane na kamerze wydarzenia pozwolą Ci w jednoznaczny sposób wyjaśnić wszystkie wątpliwości na temat niejasnych wydarzeń w Twoim obiekcie. Bez względu na to, czy chodzić będzie o błąd popełniony przez pracownika, wtargnięcie obcej osoby czy zdarzenie losowe, materiał wideo wyjaśni każdą zagadkę i stanowić będzie doskonały argument w każdym sporze.

 

Bezsporny dowód – nie ważne, czy potrzebne będzie nagranie z włamania dla policji, powstania szkody ubezpieczeniowej dla likwidatora, czy potwierdzenie wydarzeń z sytuacji spornej dla sądu, nie ma lepszego materiału niż film z kamery działającej w miejscu zdarzenia.

 

Umów się z nami – chętnie pomożemy dobrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. Stworzymy dla Ciebie projekt, wykonamy instalację i zapewnimy jej sprawne i nieprzerwane działanie, aby nic już Cię nie zaskoczyło.

wróć do oferty