Systemy przeciwpożarowe SAP i DSO

Odpowiednio przygotowany alarm przeciwpożarowy to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa ludzi przebywających w obiekcie. Zapewnione przez instalację wczesne wykrycie zagrożenia to również najlepszy sposób, aby zminimalizować straty (oraz wysokość składki ubezpieczeniowej).

 

Sygnalizator Alarmu Przeciwpożarowego (SAP) oraz Dźwiękowy System Ostrzegawczy (DSO) automatycznie reagują na wczesne symptomy zagrożenia, w szczególności pojawienie się dymu. Odpowiednio szybkie wykrycie ognia pozwala w zarodku ugasić rodzący się pożar, ograniczając do minimum wynikające z niego straty oraz zagrożenie dla zdrowia i życia.

 

Instalacja sprawnego i posiadającego atesty systemu ostrzegawczego w przypadku wielu obiektów jest obowiązkiem wynikającym z polskiego prawa. Nawet jednak jeśli nie dotyczy to Twojego obiektu zabezpieczenie tego typu jest warte swojej ceny. Nie tylko koszt instalacji jest ułamkiem strat które mogą wynikać z jego braku. Jego obecność w budynku w znacznym stopniu obniży również koszt jego ubezpieczenia.

 

Pomożemy zaprojektować system alarmowy, aby zmaksymalizować jego skuteczność i niezawodność. Uwzględniając w projekcie specyfikę Twojego obiektu, prowadzonej w nim działalności i wszystkich indywidualnych czynników które mogą mieć wpływ na charakter istniejących w nim zagrożeń, dostarczymy idealnie do Ciebie dopasowany system.

wróć do oferty