Systemy alarmowe

Nowoczesny system alarmowy to doskonały sposób zabezpieczenia Twojego majątku. Natychmiastowe powiadomienie ochrony odstraszy większość niepożądanych intruzów i pomoże zatrzymać tych najodważniejszych. Nic nie wydarzy się bez Twojej wiedzy.

 

Oferujemy zarówno alarmy głośne, jak i ciche. Pierwsze pomogą odstraszyć intruzów, którzy w spektakularny sposób dowiedzą się, że nie warto było ryzykować. Drugie pozwolą złapać na gorącym uczynku nieświadomych niczego włamywaczy.

 

W zależności od wybranego typu alarmu możliwe jest natychmiastowe powiadomienie ochrony, policji, Ciebie, lub wysłanie wszystkich powiadomień jednocześnie. Bez względu na porę dnia lub nocy, dzień tygodnia lub święto – alarm strzec będzie posterunku i bez najmniejszego opóźnienia wykona swoje zadanie.

 

Największą zaletą posiadania systemu alarmowego jest jednak Twój spokój. Wykonana przez nas instalacja pozwoli Ci zapomnieć o bezpieczeństwie Twojego obiektu – tak długo jak nie otrzymałeś powiadomienia wszystko jest w porządku. Jeśli otrzymałeś powiadomienie – pomoc jest już w drodze.

wróć do oferty